PRAMOGINĖ ŽVEJYBA KAUNO MARIOSE  
+370 646 13818
 


GIDO PASLAUGOS

 

Sulaukdami vis daugiau klausimų kur, ant ko, kada, kas kimba,  norėdami išlaikyti aukštą žvejybos lygį, nusprendėme savo Klientams pasiūlyti katerio StarCraft 186DC su gidu paslaugas. 

  • Parodysime žvejybą ne tik praktiškai, bet supažindinsime ir su teorine dalimi. 
  • Pamokinsime žvejybos technikų, paaiškinsime skirtumus tarp naudojamų  masalų, aptarsime visus pliusus ir minusus,  parodysime kibiausias Kauno Marių žvejybos vietas, supažindinsime su naujausiais žvejybos reikmenimis, suteiksime didelį žinių bagažą, kurį vėliau galėsite panaudoti savo asmeninėje žvejyboje.

ŽŪKLĖS TIPAI

Starkių žūklė

Starkių žūklė

Apie: Kauno mariose pastaraisiais metais jaučiamas žuvies pagausejimas, džiugu, kad sugaunamų starkių ne tik pagausėjo bet ir ju dydis vis didesnis. Starkių žūklėje gidas jus pamokins, kaip teisingai pravesti masalą, kokias spalvas, svorius ir masalų modelius naudoti. Kaip teisingai atsistoti ant taško, kaip atpažinti starkį echoloto ekrane, kur ir kada starkio ieškoti Kauno Mariose.Geriausias laikas starkių žūklei – pavasaris po starkių draudimo ir ruduo, iki pat vandens užšąlimo. Kaip žinia starkis aktyvesnis būna, kuomet pučia stiprus vėjas. Mūsų kateris leidžia komfortiškai mėgautis žūkle, bet kokiu oru.

Ešerių žūklė

Ešerių žūklė

Apie: Kauno Marios didelis telkinys su daugybe vietų kur gyvena dideli ešeriai. Žvejų norinčių sugauti gražų ešerį daug, bet ji pagauti tenka ne kiekvienam, gidas parodys kaip, kur ir ant ko pagauti gražių ešerių. Ešeriui turime paruošę begalę guminukų, sukrių ir dar daugybe įvairiausių masalų. Gaudome jig, dropshot, paternoster, ir kitais būdais. Geriausias metas ešerių žūklei: pavasaris, vasara, ruduo.

Lydekų žūklė

Lydekų žūklė

Apie: Kauno Mariose yra nemažai lydekų kurias didžioji dalis žvejų pamiršę, nes vaikosi starkius ir ešerius, kas smagiausia, kad sugaunamų lydekų dydis visada buna malonus akiai, mažesnių kaip 2kg praktiškai nepapuola. Gidas pamokins kaip reikia gaudyti lydekas dideliais masalais, didelem gumom 16-25cm Žūklė reikalaujanti kantrybės, bet nepakartojama ir ilgam įsimintina Kadangi lydekos mėgsta blogą ora, su mūsų kateriu galima komfortiskai žvejoti bet kokiomis oro sąlygomis Geriausias metas lydekų žūklei - ruduo iki vandens užšąlimo.